Тернопільський нардеп не проти особливого статусу Донбасу

0
183

183487В ефірі одного з телеканалів народний депутат від Тернопільщини Олег Барна, заявив, що Закон «Про особливий статус Донбасу» варто таки прийняти. Олег Степанович наголосив, що Україна почне виконувати цей закон лише після Росії.

Цікаво, а нардеп бачив хоча б один офіційний документ міжнародного значення, якого у повному обсязі дотримується наш північний сусід? Якби таке було, то не було б зараз ні Абхазії, ні Осетії, ні Придністров’я, ні Криму, ні того ж Донбасу врешті-решт.

Олег Степанович закінчив фізико-математичний факультет. Проте його брат, Степан Степанович, за освітою історик, тому міг би трохи підтягнути родича. Нагадати йому, принаймні фразу, яку дуже давно сказав Отто Фон Бісмарк: «Не сподівайтеся, що одного разу скориставшись слабкістю Росії, ви будете отримувати дивіденди вічно. Росіяни завжди приходять за своїми грошима. І коли вони прийдуть – не сподівайтеся на підписані вами єзуїтські угоди, які вас нібито виправдовують. Вони не варті того паперу, на якому написані. Тому з росіянами варто чи грати чесно, або взагалі не грати».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ