На Тернопільщині більше не хочуть об’єднуватися у громади

1
367

ternopillja-300x182Минулого року у нашій області створили 26 об’єднаних територіальних громад. За цим показником Тернопільщина тоді посіла перше місце серед усіх регіонів країни.

Однак цього року тернопільські реформатори уже не можуть похвалитися подібними досягненнями. Успішний приклад новостворених громад щось не надихає інші населені пункти до об’єднання у нові адміністративні одиниці.

Цікаво, що у чотирьох районах області – Бережанському, Заліщицькому, Лановецькому та Підгаєцькому за минулий рік і 8 місяців цього року не створили жодної територіальної громади. До слова, саме з Бережанського району родом заступник голови Тернопільської ОДА і куратор адмінреформи в області Олег Валов.

Ті села, які увійшли в громади минулого року не можуть нажалітися – намножилося лиш чиновників місцевого розливу: кожна Ганя і Генко тепер влада, а толку людям з того – ніякого. Тому й заказують десятому не влазити в ті громади, бо то лиш слова гучні, а насправді – біда! Тому й не спішать села Чортківщини самовільно лізти в ярмо, скільки б їх не переконували ті, які хочуть в тих громадах займати теплі місця. – пише портал «Чортківщина без цензури».

1 коментар

  1. правильно роблять. Бо що не в1зьми – до покращення не доводить. Хоч Майдан. хоч демократ1я по-европейськи. До цього треба було дорости 1 приготуватися. а не шляхом революц1й це робити. А тепер що розвели? Купу придурк1в. котр1 громлять все. що 1м не сподобалось 1 рахують себе актив1стами та нац1онал1стами. Як1 вони нац1онал1сти? Бандити з велико1 дороги. а не борц1 за самовизначен1сть нац11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ