Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дуже похвалив Байковецьку громаду

0
1538

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вкотре наголосив на важливості децентралізації. І як успішний приклад цього процесу навів Байковецьку громаду, що на Тернопільщині.

«Один з прикладів – Байковецька громада на Тернопільщині, у якій поєднання передачі коштів і повноважень на місця разом із мотивацією і лідерством громади дозволило кардинально змінити рівень і умови життя людей. – пише він. – Дуже важливо, що цей процес успіху вже є незворотнім!»

Володимир Борисович також наголосив, що саме децентралізація є справжнім фундаментом для розвитку країни. Саме тому у новому бюджеті продовження реформи децентралізації займає пріоритетне місце.

До слова, Байковецька громада одна з найбагатших в Україні і займає 21 місце серед 366 територіальних громад. Доходи на одного жителя тут складають майже 5 тисяч гривень. За цим показником громада займає 5 місце. Бюджет громади – майже 60 мільйонів гривень. Більшість надходжень –  від підприємства, яке виробляє бортові системи до автомобілів Volkswagen, Hybrid та Audi.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ