Тернопільські перевізники дуже погано вчилися у школі

1
477

20150912200552У нас, не лише в Україні, а й у файному місті зокрема, що не день – то якесь покращення.

Нещодавно воно торкнулося дітей шкільного віку. Для них трішки зросла вартість проїзду. І тепер задоволення доїхати до школи у маршрутці обходитиметься у дві гривні.

А підтверджує це ось таке оголошення в одній з тернопільських маршруток.

«Шановні пасажири! Доводимо до вашого відома, що згідно пункту 2.20.30 «Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі в режимі маршрутного таксі від 01.06.16 р.» забезпечується проїзд учнів загальноосвітніх шкіл з 50%-відсотковою знижкою вартості проїзду, але не менше вартості проїзду 2 (дві) грн. на період навчального року, крім канікул, за рахунок власних коштів. Вартість проїзду учнів загальноосвітніх шкіл складає 2 грн.»

Калькулятор брати не будемо, спробуємо порахувати на пальцях. Проїзд зараз коштує 3 грн. 50 відсотків – це половина. 3 ділимо на 2, отримуємо – 1.50 грн.

А звідки взялося 2 гривні? А взялися вони від неймовірної жадібності деяких дорослих дядьків. Хоча як 3 поділити на 2, вони у школі не вивчили, зате дуже добре знають, як побільше грошей покласти до своїх кишень. І тут насправді нема нічого дивного. Адже один з високопосадовців міської ради, сам є перевізником. І це одразу пояснює звідки така незвична математика.

1 коментар

  1. Тернополяни не раз писали про відкриття нових тролейбусних маршрутів. І ніхто б не їздив з тими горе-перевізинками. Гнати їх треба. все мало їм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ