У Тернополі пропонують легалізувати працівників

0
138

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Служба зайнятості відкрита для всіх і для кожного». У заході взяли участь представники ринкоутворюючих підприємств Тернополя і Тернопільського району.

Обговорили питання легалізації зайнятості. Йшлося про правові наслідки використання робочої сили з порушенням трудового законодавства.

Директор МРЦЗ Анатолій Куриляк також ознайомив присутніх зі станом місцевого ринку праці та можливостями служби зайнятості щодо надання послуг роботодавцям відповідно до Закону України «Про зайнятість населення». Увагу роботодавців звернули на можливість отримання компенсації єдиного соціального внеску за створення нових робочих місць і працевлаштування безробітних, у тому числі демобілізованих учасників АТО.

Анатолій Куриляк розповів і про новації в службі зайнятості, як: відеорезюме безробітних, відеопрезентації вакансій, он-лайн співбесіди, комунікації з безробітними через соціальні мережі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ