Страхова компанія «ТАС» пропонувала роботу тернополянам

0
11

Про вакансії у страховій компанії «ТАС», роботу фахівців, які надають фінансові консультації, дізналися два десятки тернополян, які побували на презентації роботодавця, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

«У світі кожен крок людини супроводжується страховим полісом. Наші громадяни все більше починають розуміти необхідність страхування майна, здоров’я, життя. Відтак страховий бізнес в Україні активно розвивається», – зауважила менеджер страхової компанії Ірина Лазута.

Вона ознайомила присутніх із особливостями роботи компанії, вимогами до претендентів, умовами оплати праці та її оплати, соціально-побутовою сферою. «Кадрова політика підприємства формується, виходячи із стратегічних цілей розвитку компанії на середньо- та довгострокову перспективу, пріоритетів її окремих бізнес-напрямків, а також базується на основі чинного українського законодавства, передового управлінського досвіду та потенціалу кожного конкретного співробітника. Компанія заохочує ініціативу, творчість та відповідальність за доручену справу», – додала менеджер.

У результаті заходу 19 безробітних заповнили анкети роботодавця та виявили бажання відвідати компанію для більш детального ознайомлення з умовами праці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ