Клубу «Гармонія», у якому шукають підтримки безробітні жінки – 5 років

0
558

гармоніяЖіночому клубу «Гармонія», що діє при гендерному центрі Тернопільського міськрайцентру зайнятості, виповнилося п’ять років. Це один із перших клубів у службі зайнятості України. Його мета – допомогти безробітним жінкам професійно самореалізуватися, сформувати професійні інтереси, посприяти їм в особистісному зростанні, розвивати в них психологічні якості успішної жінки.

Формат діяльності клубу відрізняється від загальноприйнятих стандартних підходів у державних організаціях. Теми засідань пропонують самі безробітні. Мова йде про все, що стосується  життя жінки, починаючи від здоров’я, краси та закінчуючи подоланням внутрішніх бар’єрів, порадами для досягнення успіху в кар’єрі.

Серед цікавих тем, які обговорювали у клубі: «Тримай курс на успіх!», «Подолання невпевненості та підвищення власної самооцінки», «Вихід за рамки комфортної зони, або як позбутись страху перед невідомим», «Вплив емоційного інтелекту на успіх людини», «Фінансова грамотність жінки», «Золоті закони партнерства у професійних стосунках», «Хенд-мейд – шедеври своїми руками», «Соціальні гарантії, кар’єра, працевлаштування жінок США – досвід очима професіонала», «Будь красива та здорова» тощо.

У «Гармонію» запрошують представників малого та середнього бізнесу, громадських, державних організацій, відомих та активних жителів Тернополя. Зокрема, серед гостей були: чемпіонка світу з пауерліфтингу, призер чемпіонатів Європи з жиму лежачи Ліля Проць, віце-чемпіон світу та Європи з фітнесу, віце-чемпіон Європи з жиму лежачи, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України Віктор Мацикур, історик за фахом та графолог за покликанням Дмитро Штокалюк, волонтер «Корпусу Миру» Селіс Веллер, науковець Леся Колінець, представниця творчої майстерні «АРТ-Колесо» Антоніна Кутрань, професійний тренер тренажерного залу Надія Максимюк, майстер-перукар міжнародного класу Оля Гондз, учасник телевізійного шоу «Майстер-шеф» Віталій Барилко, лікар Людмила Вонс, психолог Любов Медведь, екстрасенс Роман Шептицький.

Клуб співпрацює з Тернопільським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування», МЖК «Відродження нації», благодійним фондом «Дар життя», обласною Асоціацією жінок, міською організацією Товариства Червоного Хреста України, громадською організацією «Молодіжний центр розвитку «МІСТ» та іншими.

Загалом за п’ять на засіданнях в «Гармонії»  взяли участь понад 700 безробітних жінок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ