Серед п’яти політичних розчарувань українців – уродженка Тернопільщини

2
1217

62edb869b3_108136У бурхливому морі політики втриматися на плаву не так вже й легко. Хоча є плавці, які перебувають на гребені хвилі роками. Але трапляються й такі, що лише випірнувши на поверхню, одразу йдуть на дно.

На просторах Інтернету запримітив нещодавно трохи дивний список політичних розчарувань українців. Чому дивний, зрозумієте пізніше.

Надія Савченко. Герой України, особиста бранка Путіна. З її поверненням додому багато хто сподівався на нову кров в українському політикумі. Але кожна наступна заява Надії викликала, якщо не розчарування, то певне нерозуміння. А після пропозиції провести прямі переговори з терористами Савченко з героїні миттєво перетворилася на агента Кремля.

Семен Семенченко. Командир добробуту «Донбас». Пізніше з’ясувалося, що Семенченко не зовсім Семенченко, та й зовсім не Семен. Що насправді він росіянин, а свого справжнього прізвища давно не пам’ятає. У «Семенченка» нема не те що військової освіти, а й взагалі будь-якої. Після цього багато хто почав вважати його брехуном.

Після двох військових українці розчарувалися і у такій же кількості героїв Майдану.

Михайло Гаврилюк. Козак Четвертої сотні. У десятиградусний мороз стояв голим на вулиці і не опустив голову. Миттєво став символом незламності. Після потрапляння до Верховної ради заявив, що не проти легалізувати проституцію. Більше нічим себе як нардеп не проявив.

Володимир Парасюк. Саме після його погрози піти на штурм Банкової зі зброєю у руках Віктор Янукович втік з України. Це випадковий збіг обставин чи екс-президент і справді злякався, ми, можливо, колись і дізнаємося. Але ставши народним депутатом, Парасюк запам’ятався лише численними скандалами і бійками. Проти нього відкрито 3 кримінальних провадження.

А тепер найдивніше у цьому списку.

Не зрозуміло, чому сюди включили бабу Параску. Наша землячка, уродженка села Дорогичівка Заліщицького району Параска Королюк – особистість, звичайно, неординарна. І все ж, як символ Помаранчевої революції, вона ніколи не була «реальним» політиком. Тим більше, що про бабу Параску уже 6 років як або хороше, або нічого. Тому і говорити тут більше ні про що.

А щодо 4-ох перших фігурантів цього списку, то нехай кожен вирішує для себе – розчарування вони чи ні.

Марко КЛЕВЕЦЬ

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ