За чим Юлія Тимошенко приїде до Тернополя?

0
607

e2cada9bf933a89f12b7eadbc4bd5729Нещодавно Юлія Тимошенко у Херсоні агітувала підтримати на довиборах до Верховної Ради кандидата від її політичної сили. Юлія Володимирівна звично говорила про злочинну владу, високі тарифи, офшори і далі за списком. А пенсіонери, яких того спекотного дня послухати лідерку «Батьківщини» зібралося більшість, не так вслухалися у вже класичне «любі друзі», як розглядали її ноги.

Тимошенко вийшла до людей у нових туфлях від колекції «Gucci». Зі зміїної шкіри.

Зрозуміло, що у соцмережах не пропустили нагоди покепкувати з цієї ситуації. Пишуть навіть, що туфлі насправді не зі зміїної шкіри, а зі шкіри тих пенсіонерів, які ще вірять Тимошенко.

1316_mainНа захист своєї лідерки одразу встала Надія Савченко, наголосивши, що у нас демократія, свобода слова і віросповідання, а тому кожен може купувати речі, де йому заманеться. На жаль, пані Надія, за час перебування у путінській в’язниці трошки втратила зв’язок з реальністю. У цій країні вже давно купувати речі, де заманеться, можуть лише обрані. Усі інші – купують, де можуть. Переважно на секонд-хендах. І то не в день привозу, коли ціни найвищі, а чекають, поки вони опустяться до мінімуму.

Зрозуміти наших політиків досить важко. Чим вони думають і чи взагалі думають? У країні, доведеній до злиднів, йти до людей у таких дорогих речах… То генпрокурор демонструє годинник за 760 тисяч гривень, то нардеп від «Народного фронту» Тетяна Донець хизується сумочкою за 550 тисяч тих же гривень. Якщо ознайомитися з декларацією про доходи тієї ж Юлії Тимошенко, то максимум, що вона може собі дозволити – кімнатні тапочки, але аж ніяк не «Gucci».

До слова, з’явилася інформація, що у тернопільських парках стрімко зросла популяція вужів. То коли Юлія Володимирівна знову захоче якесь ексклюзивне взуття, ласкаво просимо до нас. Нехай вони краще знімають шкіру з плазунів,  ніж мають її дерти з нас.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ