Гоп-стоп по тернопільськи

0
400

f7d1668caa0fДнями у Тернополі відбулося пограбування, яке вражає своєю зухвалістю. Давно уже у нашому місті не було такого відвертого гоп-стопу.

У вечірній час, але ще за світла, біля магазину «Динамо», що на вулиці 15 квітня, у присутності десятків свідків пограбували чоловіка.

Все сталося настільки швидко, що очевидці навіть не зрозуміли, що на їх очах відбувається злочин. Люди подумали, що це просто шарпаються кілька молодиків.

Нападників було двоє. Діяли досить злагоджено. До жертви підбігли зі спини і використали електрошокер. Коли ж чоловік оглянувся – отримав удар в обличчя. Потім злочинці вихопили у нього сумку, в якій були гроші, мобільний телефон і кинулися навтьоки. Втікали не далеко. Перебігли через дорогу, порушивши при цьому правила вуличного руху. Їх очікував білий «Мерседес». А там, як кажуть, шукай вітру у полі. Вітер «подув» у Кременецькому напрямку.

Варто зауважити, що пограбований чоловік займається на ринку 15 квітня обміном валюти. Тому здобич злочинців була вагомою.

Щоправда мобільний телефон чоловікові уже повернули. Зловмисники викинули його на трасі поблизу села Лозова. А гроші вдасться повернути лише тоді, якщо справно спрацює наша поліція.

Сьогодні ж зранку пограбований чоловік, зі слідами побоїв на обличчі уже стояв на своєму звичному місці.

17 червня цього року схожий випадок у Тернополі уже був. Тоді, щоправда, нападників було троє, а постраждалих – двоє. Але матір із сином, яких зухвало пограбували прямо під під’їздом їх будинку також «валютчики». Можливо це свідчить про те, що у файному місті з’явилася банда, яка полює саме на валютних міняйл?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ