Чи підуть тернополяни на панщину?

0
502

356b09d7cebf0bfd9c8ef804539e2fd1Сьогодні багато розмов навколо нового Трудового кодексу. Його практично ще ніхто не бачив, але щодо нього вже багато чуток.

Подейкують, що наші можновладці, на догоду отому МВФ, включили у нього норму згідно, з якою тривалість робочого часу зросте на тиждень.

В уряді цю інформацію спростовують, запевняючи, що як було 40 годин на тиждень – так і залишиться. А для окремих категорій працівників годин навіть стане менше.

Хотілося б вірити. Ох, як хотілося б. Але… Хто ж у нашій країні ще вірить нашим урядовцям? Особливо якщо на одній шальці терезів пересічний українець, а на іншій – кредит від МВФ. Враховуючи ж, що більшість нардепів, яким доведеться голосувати за цей законопроект – бізнесмени, починаєш розуміти, що їм дуже хотілося б таки збільшити кількість робочих годин. Адже при такій зарплатні, яку ми з вами отримуємо, взагалі нема чого робочі місця покидати. Хіба раз на тиждень – ноги сполоснути і шкарпетки поміняти.

Тож не виключений варіант, що вже восени тернополяни дізнаються, що таке панщина не з історичних книг, а на власному прикладі.

На панщині пшеницю жала…

Або ще – рученьки терпнуть, злипаються віченьки…

Українська класика. Ймовірно, що незабаром вона знову увійде в моду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ