Поки на одній півкулі кашляють, на іншій – сплять

0
449

Володимир ГевкоТютюнопаління – наймасовіша світова релігія сучасності. З ранку до вечора служать маленькі персональні меси і в’ється ритуальний дим.

Кров’ю жертв для ацтекського бога Кетцалькоатля була вмита вся центральна Мексика, але він – немовлятко порівняно з кількістю та об’ємом пожертв для нікотинового бога.
Кожен старанний курець після смерті потрапить у країну Мальборо, з краєвидами каньйону Колорадо і буде у запилюченому сідлі об’їжджати диких мустангів, здіймаючи куряву і зникаючи за горизонтом.

Курці залипли у своїх нікотинових смолах, як доісторична муха у бурштині і мають шанс для майбутніх археологів стати свідченням глобальної катастрофи, котра спікала нещасне кашляюче людство із пожовклими пальцями.

Існує старий урбанміф про крокуючих содат на мосту, якщо вони всі потраплять кроком в резонанс – то міст рухне. Точно так само, якщо всі курці світу почнуть зранку кашляти в унісон – земля зійде зі своєї орбіти і попливе прямісінько до сонця, щоб востаннє блимнути гігантською космічною затяжкою галактичного масштабу. Але, на щастя, земля крутиться і поки на одній півкулі кашляють, на іншій – сплять, стискаючи в руках запальнички.

Як же голосно регоче пограбований і закатований Монтесума, бачачи згори, якого “трУянського коника” повезли конкістадори разом із золотом до Європи.
Немає бога, окрім Спаллаха, і Філіп Морріс пророк його.

Володимир ГЕВКО

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ