На Тернопільщині кинули виклик злочинності

0
308

Perch441-e1468784831240Сьогодні в обласній прокуратурі керівників правоохоронних органів і представників влади зібрав обласний прокурор В’ячеслав Перч. Щоб трохи поговорити про стан злочинності.

Саме В’ячеслав Орестович першим взяв слово. Він наголосив, що для боротьби зі злочинністю потрібно створити механізм, який би забезпечив дотримання законності у сфері захисту справ громадян.

Керівник обласної прокуратури зауважив, що злочини, особливо у сфері надрокористування, потрібно попереджувати. Контролюючі органи не повинні чекати, коли ліс вирубають, водойму забруднять, а з кар’єру вивезуть усе, що можна – вони повинні бути там ще до того, – підкреслив В’ячеслав Орестович.

Ще він зауважив, що в області поганий стан справ у боротьбі з корупцією і всілякими зловживаннями з використанням бюджетних коштів. Враховуючи ж складну соціально-економічну ситуацію, зростає кількість злочинів проти власності. Тут переважно йдеться про крадіжки. І з цим також потрібно боротися.

Далі до слова запрошували усіх бажаючих. І у кожного знайшлося що сказати і порадити, щоб побороти злочинність у всіх її проявах. У підсумку визначили комплекс заходів і розійшлися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ