Чому шотландську делегацію не пустять до тернопільського «білого дому»

0
162

come-kiltКажуть, що до «білого дому» Тернополя, в якому знаходяться обласна рада і ОДА, перестали пускати чоловіків. Ні, не всіх – лише тих, що ходять у шортах. Видав хтось там таке розпорядження.

А ще кажуть, що тепер у них там такий дрес-код. І що ж воно таке і кого і від чого кодує?

Дрес-код — неписане правило, регламент у одязі, який показує приналежність людини до певної професійної чи соціальної групи. Зрозуміти, до якої саме соціальної групи відносять охоронці «білого дому» людей у шортах, не можливо.

Що цікаво, жінкам у коротких спідницях або тих же шортах пересуватися коридорами тієї офіційної установи не забороняють. Певно, там комусь більше подобаються оголені жіночі коліна, ніж чоловічі.

Щоб там не було, але містом про цю ситуацію вже ледь не анекдоти ходять. Подейкують, що охоронці носять із собою на роботу запасні штани. І, за помірну плату, дають ними покористуватися найбільш наполегливим відвідувачам. Щоб не конфліктувати зайвий раз.

Але шорти то таке. Страшно навіть уявити, що буде у «білому домі» якщо до Тернополя раптом приїде шотландська делегація. Добрячий десяток чоловіків і всі – у спідницях. І де ж на них штанів набрати? Хоча з іншого боку, можливо туди не пускають чоловіків лише у шортах, а у спідницях можна?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ