Чому тернопільські безхатченки перуть одяг там, де купаються діти

0
973

фонтанТернопіль – місто фонтанів. А ще дивних людей, які в них купаються. Я про фонтан біля Укртелекому. Йшла вчора ранесенько на роботу і побачила, як не зовсім адекватний чоловік прав у ньому штани. Він роздягнувся до трусів, стояв раком і старанно полоскав одяг у воді. Повз нього проходили інші люди, бігли на роботу, поспішали, якщо хто й звертав на нього увагу, то просто незадоволено кивали головами і бігли далі.

– Чого витріщилася? – закричав неадекват до якоїсь жінки, і тріпнув на неї мокрими штанами. Потім він акуратно склав одяг на бордюрчику фонтану і почав митися сам. Поплескав під пахвами, потер пах.

Від побаченого мені стало ніяково і щось занудило. У цей час по вулиці Коперника проїхало авто патрульної поліції. Поліціянти в той бік навіть не повернули голови..

Я пішла на роботу і до кінця дня майже забула про того дивака. Поки ввечері не поверталася повз “Кульбабку” додому. У фонтані купалися діти!

– Мама! Дивися, я акула! – крикнув якийсь хлопчик і занурився у воду. Мама сиділа на лавці з подругою, щось чи когось обговорювала.

А діти, як діти купалися, дуріли, закашлювалися від води…

Воксана ШВАРЦ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ