У Тернополі з’явився новий дендропарк

0
237

IMG_8251Тернополяни часто нарікають, що у файному місті катастрофічно зменшується кількість зелених насаджень і, зокрема, паркових зон. Сайт pro.te.ua володіє фактами, що це не відповідає дійсності.

В обласному центрі по вулиці Живова на території ринку “Купон” цілком комфортно себе почуває нехай поки що і не зовсім дендропарк, але щось дуже до цього близьке.

Що саме тут планують створити – наразі невідомо. Можливо облаштують відпочинкову зону для працівників ринку, можливо встановлять якісь атракціони чи спортивний майданчик, щоб мешканці навколишніх будинків мали де відпочити. Враховуючи, що  зелені насадження так гармонійно вписалися у старовинні руїни, не виключений варіант, що саме це місце і стане центром туристичного паломництва у Тернополі.

Є ще версія, але вона з розряду «одна баба сказала», що тут насправді вирощують особливо цінні і рідкісні породи дерев. І що з часом у файне місто потягнуться вчені з усього світу, щоб їх вивчати.

Що би там не було, але більше ніхто не дозволить собі казати, що у нас знищують зелені насадження. Їх бережуть, плекають і розмножують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ