Тернополяни можуть зробити файне місто найкращим

0
294

ttrrrrhnhhhyyyrtКожен тернополянин вже з підгузків знає, що Тернопіль – «файне місто». А тепер з’явилася можливість ще й зробити його найкращим. І для цього не потрібно докладати практично жодних зусиль – стежити за чистотою прибудинкової території і під’їзду, нести недопалок чи обгортку від морозива до смітника, прибирати за своєю собакою. Потрібно лише зайти на сайт http://mista.vsemisto.info/ і проголосувати за Тернопіль.

У голосуванні беруть участь 30 міст нашої країни. Тернопіль поки що не пасе задніх, випереджаючи хоча б Суми, Рівне, Полтаву і Одесу, але наразі і не в лідерах. Так, за Львів віддали голоси вже майже 2000 людей. Тернопіль же має трохи більше 500 вподобань.

Презентація нашого міста виглядає так: «Місто, що несе в собі відгомін минулого. Його люблять за спокій вулиць та затишок кав’ярень, бруківку, що виблискує після дощу. Одне з небагатьох, де перехожі ще посміхаються один одному на вулиці».

Отже, тернополяни, з посмішкою поспішаємо на сайт і щосили тиснемо на кнопку «подобається». Нехай усі знають, що Тернопіль не просто «файний», а таки найкращий.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ