Працівниця «Приватбанку» з Дніпра розповіла, чим її найбільше вразив Тернопіль

0
1345

18301746_700818026792034_2444168808829072192_nНа своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук керівник мережі регіональних прес-офісів «Приватбанку» Інна Музичук поділилася своїми враженнями про Тернопіль.

«Чим тішить Тернопіль. Мене, мешканця Дніпропетровщини. Купа складових – зелень, люди, ціни, краса та вихованість – справжній відпочинок для душі.

– Таксі. Сів в першу-ліпшу на автовокзалі, по дорозі поговорив з чемною людиною та посміхнувся, вийшов – 25 грн. При тому що в кожного лічильники, є термінали, чисті салони, чесне ставлення і високий рівень культури.

– Парки, дерева, газони. Їх мільярди на квадратний метр. Для дітей, для звірів, для дорослих, для усіх. Чистесенькі газони, лавочки на кожному кроці, бруківка, зручність, зелень, затишок, красота та чистота. В нас би чи покрали, чи пиво б пили на кожній лавці, тут такого не має. Від такої кількості дерев та озону можна вмерти непідготовленому.

18341665_700818103458693_2607976097493379046_n– Інфраструктура. У парках для дітей купа зон для скейтів, лазання, пригання. Велодоріжки, по яких не швендяють пішоходи. «Електронні дерева» з купою зарядок, які працюють і які ніхто не спер і не зламав. Додаток для мобільного «Де транспорт», який показує, через скільки хвилин приїде твій тролейбус.

– Ресторації. Ціни, асортимент, смак та рівень обслуговування – не зрівняти ні з чим. От тут точно можна вмерти від щастя. Величезні, смачні порції гарної їжі за копійки – це жорстоко. А коли це приправлене людяністю та гарним відношенням – то просто бомба. Кожної хвилини вони посміхнуться, приберуть зайве, перепитають, побажають гарного дня, цих людей хочеться обнімати і любити. Мастхев – це, звичайно, “Файне місто”, “Ковчег”, “Старий млин”, “Шинок” (який прямо на озері).

Кожного разу, повертаючись з міст, що ближче на Західну, розумію, наскільки вони ближче до Європи, ніж ми у своєму Дніпрі. Завжди депресія потім. І це просто Тернопіль, файне місто, а їх же таких у нас купа, а там ще й замки, гори, краєвиди… Невимовна краса і набагато вища культура спілкування, рівень відношення до усього, в т.ч. і до власної країни.

Дуже тяжко порівнювати і розуміти, наскільки Дніпро програє у елементарних речах.

Дякую, тобі, Тернопіль, ти дуже файний».

Цікаво, що більшість жителів файного міста нарікають саме на те, що подобається нашим гостям…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ