Чи судитимуться тернопільські діти зі своїми батьками?

0
175

У часи,  коли цифрове фото було великою рідкістю,  сімейні світлини зберігали в альбомах. І гостям, перш ніж накрити на стіл,  пропонували саме їх. Сучасні ж батьки фото своїх тільки-но народжених дітей викладають у соціальні мережі. Якщо у фотоальбомі оголені дупки і животики бачили лише найближчі люди, то у соцмережах на них може витріщатися хто завгодно.

Європейці такий стан справ вважають суттєвою проблемою. У Франції прийняли законопроект,  згідно з яким дитина,  досягнувши 15-річного віку,  може подати в суд на батьків за те, що вони втручалися у її приватне життя, як це не дивно звучить, без її дозволу. Якщо таке станеться,  батькам загрожує позбавлення волі або штраф майже сто тисяч гривень, якщо перевести на нашу валюту. Таким чином європейці дають зрозуміти, що навіть новонароджена дитина – це особистість,  яка має  право на приватне життя.

Там підрахували, що найбільш активні батьки протягом року викладають у соцмережах до 200 фотографій. Таким чином до досягнення 15 років дитина може мати на всезагальному огляді майже 3000 світлин.

Тому, напевно, варто таки думати не лише про своє его, а й про дитину, яка з часом зрозуміє, що за її зростанням стежили абсолютно чужі їй люди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ