Школяр винайшов спосіб видобувати електроенергію зі злості

0
30

Школяр 7 класу з Києва Георгій Баратенюк самотужки розробив прилад для отримання електроенергії з негативних людських емоцій. Про це повідомляє видання “Останній дзвоник онлайн”. – пише UaReview

Для створення генератора 12-річний винахідник використав старий двигун з дідусевого автомобіля “Крайслер Імперіал” та підручні матеріали. Семикласник каже, що ідея розробити такий прилад прийшла, коли почув, як його батьки-філологи матюкають росію через вимкнення світла.

Із фольги, дротів, лайна, палки та в якості генератора – автомобільний двигун. Із цього і зробив, – розповідає Георгій. – Уявімо, що зараз вимкнули світло й усі навколо злі. Якщо підставити в цей час до людей мою установку, вона збиратиме негативну енергію, яку вони виділяють, за допомогою цієї сили крутяться лопаті та виробляється електроенергія“.

За словами Євгенія Ланістріва, батька Георгія, у приладу дуже великий потенціал.

Установка працює на злості. І не знаю, як з цим в інших країнах, але оскільки поряд із нашим кордоном існує росія, то в Україні цей пристрій можна вважати вічним двигуном“, – розповідає задоволений батько, гладячи вуса свого сина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ