Сергій Надал: «Наша мета, щоб до початку морозів, тернопільська тероборона на фронті була повністю одягнута»

0
18

Тернопіль для захисників з територіальної оборони й Нацгвардії передав необхідне спорядження

 Понад вісім місяців наші захисники мужньо обороняють українську землю від російських загарбників. Наші бійці-Герої знищили так звану «професійну» армію рашистів і обов’язково знищать нову «мобілізовану» московську армію. Але для цього нашим хлопцям потрібна регулярна та системна допомога з тилу. Тому Тернопіль продовжує допомагати українським військовослужбовцям спорядженням й іншими необхідними речами.

Зимова форма

Цього тижня чергові 250 комплектів зимової форми передано на передову нашим хлопцям з Територіальної оборони. Загалом буде пошито 2100 комплектів, які вирушать на передову. Також закупляється тепле спецвзуття для бійців Тероборони. Про те, як шиють форму для військових розповів міський голова Тернополя.

«Виділили кошти на закупівлю військової форми для хлопців та дівчат з Тероборони. Нажаль готової форми в Україні немає. Є й проблеми з закупівлею тканини. Однак, у Тернополі знайшли підприємство, яке може шити військову форму. Після консультацій з військовими, підприємство почало шити форму. 250 комплектів зимової форми вже відправили на передову. Додатково закупляється військове взуття, термобілизна та інші речі. Найголовніша наша мета, щоб до настання морозів наші тероборонівці були повністю одягнуті», – розповів Сергій Надал.

Далекоміри, паливо та медикаменти

Також нещодавно, з метою забезпечення якісного виконання завдань, для наших тернопільських захисників із підрозділів Нацгвардії та територіальної оборони передано п’ять далекомірів.

«Нещодавно у відпустку з фронту повернулися бійці Територіальної оборони. Відбулася зустріч з бійцями. Вони розповіли, що конкретно потрібно для їх роти. Саме реагуючи на їх звернення, було передано майже півтори тонни палива, газові балони, плівку, протизастудні та знеболювальні медикаменти й інші потрібні речі. Крім того для підрозділів Тероборони та Нацгвардії передано п’ять далекомірів. Сподіваюся ці спецпристрої допоможуть нашим хлопцям ефективно знищувати ворога», – зазначив Сергій Надал.

Нагадаємо

У Тернополі першочергово військова і гуманітарна допомога скеровується у ті батальйони, які формуються на території нашого міста і в яких служать тернополяни. Для цієї мети діє Центр «Допомога армії від Тернополя», який здійснює безкоштовну доставку посилок в місця дислокації військовослужбовців Тернопільської громади.

Усі жителі та гості нашої громади, хто бажає передати посилку своїм рідним чи близьким, можуть приносити їх у центр «Допомога армії від Тернополя», що за адресою: вул. Миколи Лисенка, 8-А. За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном «гарячої» лінії +38 (067) 009-15-40.

Графік роботи центру «Допомога армії від Тернополя»:

понеділок-четвер – 08:00-17:15 год., обідня перерва з 13:00 по 14:00 год.;

п’ятниця-субота – 08:00-16:00 год, обідня перерва з 13:00 по 14:00 год;

неділя – вихідний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ