Тернополяни танцювали у бомбосховищі в центрі міста

0
77

Тернопільські танцюристи видовищною постановкою привернули увагу світової спільноти до війни в Україні і закликали світ пам’ятати, що росія є країною-терористкою, а Україна потребує підтримки для швидшої перемоги. – пише 0352.

Як розповів тренер з соціальних танців тернопільського клубу SDC Ternopil Костянтин Валігура, щороку у світі відбувається флешмоб для тих, хто танцює танець зук. На вказану організаторами композицію та хореографію різні танцювальні колективи зі всього світу втілюють танцювальну постановку, яку потім демонструють у відео. Організатори потім роблять загальний ролик з найкращих виступів, свого часу виступ з Тернополя навіть став заглавним для такого збірного світового ролику.

Цього року тернопільські танцюристи танцювали у бомбосховищі на фоні плакату з написом «росія – терорист». Танцюристи були символічно одягнені у футболки в кольорах українського прапора.

«Ми не просто станцювали, щоб традиційно взяти участь у світовому флешмобі. Вирішили дати важливий посил для світу, для аудиторії танцюристів, що росія є країною-терористом, а Україна потребує підтримки», – каже Костянтин Валігура.

Посилання на відео

https://www.facebook.com/watch/?v=2345793572264693

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ