Якісні бігові кросівки — це комфорт, швидкість, перемога!

0
25

Виробники пропонують покупцеві безліч лінійок сучасного — комфортного та якісного спортивного взуття. Це кросівки для бігу, волейболу, тенісу тощо, включаючи також універсальні моделі кросівок, призначені для повсякденного використання. Деякі покупці вважають, що тенісні кросівки цілком придатні для повсякденного носіння, а звичайні кросівки мало чим відрізняються від бігових кросівок.

Це невірні міркування, оскільки кожен вид взуття призначений для певної мети та виконує конкретну функцію. Сьогодні ви не знайдете жодного виробника, який би погодився з тим, що будь-який вид спортивних кросівок може бути використаний як повсякденне взуття.

У чому полягає особливість бігових кросівок?

Якщо говорити узагальнено, то основна відмінність бігових кросівок полягає в наступному:

 • підошва у взутті для бігу обов’язково скошена (вважається, що під час бігу тіло людини завжди нахилене вперед);
 • бігові кросівки не мають (подібно до універсальних кросівок) піднесення в області п’яти;
 • відрізняються наявністю більш щільного (жорсткого) задника, що перешкоджає травматизму області п’яти бігуна;
 • вони виготовлені з міцних та надійних матеріалів, за рахунок чого взуття не деформується та легко витримує велике навантаження на далеких відстанях.

Якщо ви шукаєте професійне взуття для бігу, будьте готові до того, що ціна на кросівки для бігу може бути високою, проте пам’ятайте, що саме в цьому випадку якість товару їй повністю відповідає.

Особливість бігових кросівок лежить у їх конструкції, яка враховує безліч факторів, що зберігають здоров’я ніг бігуна та забезпечують йому комфортне пересування під час спортивних занять чи змагань. Крім того, при виготовленні таких кросівок обов’язково враховуються:

 1. Техніка бігу.
 2. Анатомічні особливості стопи (повнота, відсутність/наявність плоскостопості та деякі інші патологічні або посттравматичні процеси гомілковостопного суглоба).
 3. Пронація стопи.
 4. Навантаження на робочу групу м’язів.
 5. Якість поверхні, якою бігатиме спортсмен.

В Україні купити бігові кросівки можна у спеціалізованих торгових точках, спортивних магазинах, а також інтернет-магазинах. Останній варіант передбачає наявність ширшого асортименту за вигідною ціною.

Хороший асортимент якісних професійних кросівок для бігу пропонує інтернет-магазин Terra Incognita. У нас ви знайдете пару дитячих, чоловічих і жіночих кросівок від популярних у нашій країні торгових марок — Dynafit, Keen, LaSportiva, Salewa, Teva, Trezeta.

Які параметри при виборі бігових кросівок вважаються важливими?

Якісне спортивне взуття для бігу відрізняє низку важливих параметрів:

 • відмінна амортизація,
 • мала вага,
 • використання якісного та дихаючого матеріалу.

До важливих якостей взуття для бігу також відносять:

Надійну фіксацію стоп.

Хороше облягання стопи бігуна забезпечує йому легкість, комфорт та швидкість бігу.

Використання високоякісних матеріалів.

Дихаючий матеріал і сітчасті вставки забезпечують відмінну циркуляцію повітря, що запобігає запотіванню ніг. Для виготовлення дорогих моделей зазвичай використовується такий матеріал, як Fluid Fit. Для виготовлення бігових кросівок не використовують замшу, натуральну шкіру або шкірозамінник.

Підошва та лінія підошви.

В області носіння та п’яти кросівок для бігу повинні бути додаткові вставки, що покращують амортизацію взуття, що знижують показник ударного навантаження на стопу. Лінія підошви необхідна для рівномірного розподілу навантаження на стопи, а також на колінні суглоби та хребет.

Оптимальна вага бігових кросівок.

Цей показник для якісної пари спортивного взуття не повинен перевищувати 400 грамів.

Прямо зараз ви можете за вигідною ціною купити пару бігових кросівок у Києві, Одесі, Львові та Дніпрі або в інтернет-магазині Terra Incognita. Ми пропонуємо якісно виготовлене та надійне на будь-якій дистанції спортивне взуття для бігу. Менеджери нашого магазину нададуть вам активну допомогу, щоб ви залишилися задоволені не тільки своїм правильним вибором, але і якістю нашого обслуговування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ