Критерії, які варто враховувати при виборі фену

0
72

Сьогодні багато відомих виробників пропонують величезний вибір фенів. Обрати правильний варіант досить складно. Купуючи фен Сатурн, Ровента, Браун або Дайсон, ви можете бути впевнені у надійності приладу. Проте, перукарі та стилісти рекомендують звертати увагу не тільки на виробника, а ще й на характеристики, які впливають на зручність у використанні та відповідність конкретним потребам.

Потужність приладу

Чим потужніше фен, тим менше часу займе сушіння. Прилади потужністю понад 2000 Вт підійдуть для густого та довгого волосся. Для короткої стрижки, тонкого волосся, чутливої шкіри голови краще вибирати менш потужні фени. Вони допоможуть не пересушити волосся та не пошкодити його.

Фени бувають кількох видів:

  • дорожні;
  • побутові;
  • професійні.

Дорожні фени є легкими та компактними. Вони незамінні у подорожах, бо складаються та займають мало місця у валізі.

Побутові фени призначені для використання у домашніх умовах. Вони мають невелику вагу та зручну форму, щоб ними можна було легко користуватися.

Професійні фени відрізняються багатофункційністю та високою потужністю. З такими приладами впоратися в домашніх умовах зможе не кожен. Професійними фенами користуються майстри перукарень, салонів краси, б’юті-студій, які можуть правильно підібрати режим, щоб не зашкодити волоссю.

Наявність функції іонізації

Велика кількість сучасних фенів має функцію іонізації. Вона буде приємним бонусом, який допоможе зберегти красу та здоровий вигляд волосся. Іонізація запобігає його пересушуванню та зневодненню. Завдяки цій функції на волосся потрапляють негативно заряджені частинки, які практично зводять нанівець вплив гарячого повітря.

Більше того, вода під дією іонів з негативним зарядом розщеплюється на дрібні крапельки, тому волосся висихає швидше.

За допомогою фену можна не лише висушити волосся, але й зробити гарну укладку та стильну зачіску. Ці прилади можуть бути різних типів та відрізнятись характеристиками, які впливають на особливості їх використання. Щоб обрати фен, який буде зручним в експлуатації, варто враховувати його вид, потужність, а також наявність додаткових функцій, які допоможуть зберегти здоров’я волосся. Якщо бажаєте, щоб прилад ще й прослужив довго, обирайте моделі перевірених виробників та купуйте їх у спеціалізованих магазинах, де продають якісні товари з гарантією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ