Команда Креатор-Буд взяла участь у благодійному марафоні в Києві (фото)

2
94

У день святкування Дня Києва, 26 травня відбувся наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – «Пробіг під каштанами». Команда Креатор-Буд  у складі 26-ти учасників  успішно здолала 5-ти кілометрову дистанцію і започаткувала для себе нову спортивну традицію. Керівник команди, Ігор Гуда, запевняє, що цей захід для його колективу – початок нової,  доброї традиції .  Спортивне життя компанії та благодійні проекти – це важлива і невід’ємна його частина від початку її створення і до сьогодні.

Тернопільська та Київська філії компанії Креатор-Буд об’єднали свої емоції і успішно, у чудовому настрої, з усвідомленням суспільно важливої, благодійної місії, перетнули фінішну пряму.

Спортивний  захід відбувся у столиці  зі стартом на Майдані Незалежності.

27-мий забіг, за словами організаторів святкового дійства був наймасштабнішим за усю історію проведення марафону у Києві. І цьогоріч у ньому взяли участь понад 20 000 учасників.

Зібрані кошти організатори спрямують на придбання обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії  МОЗ України, Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова.

Спортсмени тернопільської філії Креатор-Буд з відчуттям гордості і перемоги повернулися додому і готуються до наступних цікавих суспільно важливих заходів.

Командний дух у здоровому тілі і усвідомлення єдності українців заради добрих справ  – основна місія, яка надихала команду Креатор-Буд об’єднати  свої сили і емоції у Благодійному Марафоні в серці України.2 КОМЕНТАРІ

  1. В ці вихідні бігав цей забіг, досить цікавий хоть і маленька дистанція усього навсього 5 км. Але досить гарний забіг, як для України (androshchuk.com/blog). Дуже класна траса забігу, де є змога викластись по повній

  2. Цього року приймав участь у цьому забігові, хоть і максимальна дистанція 5 км. і для мене це так було гарна прогулянка на 22 хвилини, але забіг був досить таки гарний. Особливо сводобалась траса забігу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.