“Ще три тижні тому виходила на сцену, зриваючи овації”, – померла заслужена артистка Марія Гонта

0
621
  • Ще до останнього пані Марія виходила на сцену. Оваціями зустрічали глядачі її Терпелиху у «Наталці Полтавці».
  • На жаль, ковід виявився сильнішим за цю геніальну артистку.
  • Панахида відбувається 18 жовтня о 19.15 у капличці Церкви Святого Михаїла, що на вул. 15 Квітня. Чин похорону орієнтовно 19 жовтня об 11.00. Поховають на кладовищі у Підгородньому. – пише 20 хвилин.

Сумна новина… Після важкої хвороби померла заслужена артистка України Марія Гонта. Царство небесне…Сумну звістку повідомив режисер-постановник Тернопільського академічного театру В’ячеслав Жила.

Під повідомленням сотні слів співчуття талановитій актрисі, яка до того ж ще й була президентським стипендіатом.

Не могла поратись із ковідом

— Відходять в небо Корифеї… Світла і вічна пам’ять, велика вдячність, співчуття рідним, — написала Влада Собуцька.

Марія Гонта, на жаль, не змогла впоратись з коронавірусом. Колеги припускають, вона пізно вакцинувалась, проти неї ще й грав вік. Актриса вагалась довго, проте сидіти вдома, склавши руки, просто не могла. І «згоріла» буквально за тиждень-два. Ще три тижні тому Марія Гонта виходила на сцену, зриваючи овації глядачів. Та брала активну участь в репетиціях.

— Ця талановита, працьовита актриса з хорошими зовнішніми і голосовими даними полонила серця глядачів і ось уже стільки літ не переставала дивувати їх широкою палітрою створених нею образів, — говорить керівник літературно-драматургічної частини драмтеатру Ірина Папуша. — Режисери залюбки використовували її щедрий талант, доручали головні ролі, ставили «під неї» вистави.

Вона була дуже вимогливою до себе передусім. Марія Гонта сповна розкрилася як актриса, чиї роботи стали окрасою тернопільської сцени, говорять про неї колеги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ