В Івано-Франківську учням за хороші знання готові платити гроші

0
118

Затвердили з депутатами рішення про премії для учнів, які отримають найвищі результати ЗНО (198, 199 або 200 балів щонайменше з одного навчального предмета). Будемо заохочувати до навчання ще більше, – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Місто підтримує цю ідею, бо це своєрідний шанс для дітей отримати певне фінансове підґрунтя завдяки власним знанням. Як відмітив Ігор Максимчук за історію ЗНО у нас було 109 учнів-випускників, які склали ЗНО на 200 балів! А після заохочень, сподіваюся, кількість 200-бальників зросте!

Але премії готуємо не лише для учнів, а й для педагогів, які зможуть підготувати учнів-призерів до конкурсів і олімпіад. Це теж стимул активно працювати на освітянській ниві.

Та дітки починають навчатися ще змалку – насамперед у дитсадочках. Тому подбали про спрощення реєстрації у садочок. Щоб без черг під ЦНАПом.

Вже зовсім скоро у місті запрацює автоматизована система «Е-садок». Цей ресурс дозволить реєструвати дітей в дошкільні заклади в онлайн-режимі.

Батькам не варто хвилюватися, тому що існуюча черга перейде у нову електронну. В кожному закладі будуть реєстратори, які працюватимуть прозоро та відкрито. І всі діти, зареєстровані на даний час на прохідних місцях, будуть перереєстровані в цю систему. Великий плюс сервісу «Е-садок» в тому, що він буде доступний з будь-якої точки планети!

А новий садочок на Хоткевича, який незабаром будемо відкривати, стане пілотним проектом е-реєстрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ