На Тернопільщині до 15 років позбавлення волі заочно засудили терориста

0
19

Тернопільська обласна прокуратура здійснювала процесуальне керівництво і підтримала публічне обвинувачення в порядку спеціального судового провадження відносно жителя Донеччини за участь у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Розслідуванням, проведеним слідчим СБУ в області, встановлено, що обвинувачений з особистих ідеологічних переконань добровільно вступив до військового формування терористичної організації «ЛНР» і з 2015 по 2017 рік перебував на посаді «командира 1 механізованої роти».

Будучи одним із лідерів терористичної групи під прізвиськом «Док», здійснював організацію та керівництво іншими членами роти, брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України і працівників правоохоронних органів на опорних пунктах бойовиків з умовними назвами «Волга», «Охота», «Тайга» та інших.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого йому злочину та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Оскільки особа знаходиться в розшуку, то початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня її затримання та приведення вироку до виконання.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ