Постільна білизна з підігрівом

0
70

Більшу частину свого життя людина проводить уві сні. Саме тому необхідно подбати про гігієну цього процесу, яка залежить від якості ліжка, матрацу і, звичайно, постільної білизни. Купити електропростирадло двоспальне або іншу білизну ви зможете в інтернет-магазині.

Основні критерії при виборі постільної білизни

Щоб обрати якісну і довговічну білизну, зверніть увагу на такі параметри, як упаковка, шви, тип полотна, матеріал, розміри.

Упаковка

Перше, що ви бачите, коли купляєте будь-який товар – це упаковка. На упаковці із постільною білизною мають відображуватися основні дані про неї: бренд, матеріал, розмір, комплектація, адреса потужностей виробництва.

Полотно

Щоб постільна білизна з легкістю переживала прання та експлуатацію, воно має бути задовільної щільності. Достатнім показником щільності є від 65-80 ниток на квадратний сантиметр. Якщо виробник не вказав щільність на упаковці, тоді варто проглянути саме полотно – воно не має «світитися», оскільки це свідчить про малу кількість ниток на квадратний сантиметр.

Шви

Придивіться уважно до швів виробу – для пошиву білизни використовується винятково спеціальний шов. Якщо білизна прострочена звичайними швами, то після 2-3 прань ви помітите розходження по швах.

Розмір

Комплекти постільної білизни можуть бути односпальними, півтораспальними та двоспальними. Окремо вирізняють дитячі комплекти білизни.

Матеріал

Це один з найголовніших критеріїв, від матеріалу буде залежати комфорт під час сну та простота використання білизни в побуті. Найбільш затребуваним матеріалом є бавовна. З неї продукують такі тканини, як бязь, сатин, ситець та інші.

Сильними сторонами бавовника є зносостійкість, висока щільність, гарна вентиляція, влагопоглинання, гіпоалергенність, відносно невисока вартість.

Елітна постільна білизна виготовляється із шовку. Це дуже дорога, вишукана білизна, від якої йде прохолода влітку та тепло в зимній період. Щоправда, доглядати за нею непросто: шовкові простирадла варто прати лише вручну.

Електропростирадла

Цікавим сучасним варіантом є електропорстирадла. Вони можуть зберігати температуру протягом усієї ночі і є цілком безпечними. Інтернет магазин недорогої постільної білизни – прекрасне місце для того, щоб придбати постіль на будь-який смак. Бренд Cappone.in.ua має власне виробництво, гарантуючи найвищу якість за прийнятними цінами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ