У Тернополі Центр народної творчості очолить відомий співак і депутат

0
9

Конкурси на заміщення вакантних посад керівників закладів культури розпочали проводити в Тернопільській обласній раді. – пише zz.

Усього вакантними є керівні посади у 13 закладах. На початку липня відбулися перші засідання конкурсних комісій. На них перевіряли документи претендентів на відповідність вимогам та вирішували питання про допуск претендентів до участі у конкурсі. З сьомого липня розпочалися другі засідання конкурсних комісій, під час яких заслуховують презентації кандидатів щодо розвитку закладів на один та п’ять років, проводять співбесіди і шляхом голосування обирають переможця конкурсу.

Сьомого липня відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Тернопільського обласного методичного центру народної творчості. Бажаючих обійняти цю посаду було двоє: директор Центру Володимир Сушко та заслужений артист України, депутат Тернопільської обласної ради сьомого скликання Володимир Вермінський. Діючий директор Володимир Сушко обіймає цю посаду вже 17 років. Співак Володимир Вермінський в обласній раді став заступником голови комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства. На його депутатській сторінці на сайті облради написано, що він тимчасово безробітний.

Першим учасники конкурсної комісії заслухали проект розвитку Центру на найближчі роки Володимира Сушка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ