Тримання під вартою ще на 60 діб: у суді Тернополя продовжили запобіжний захід для стрільця по дітях

0
13
12 липня у Тернопільському міськрайонному суді відбулось підготовче засідання у справі 42-річного Валерія Устинова.

Чоловіка звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження та ч.4 ст.296 – хуліганство.

За версією слідства, 21 січня 2021 року підозрюваний, грубо порушуючи громадський порядок, що супроводжується особливою зухвалістю, перебуваючи в своїй квартирі, здійснив постріл із вогнепальної зброї в малолітніх дітей, які знаходились на спортивному стадіоні однієї із тернопільських шкіл.

В результаті протиправних дій двом потерпілим спричинено тілесні ушкодження у вигляді вогнепальних поранень.

Нагадаємо, що у Тернополі, 21 січня, близько 11 години ранку, 11-річного Максима Капустяника поранили, коли він катався на санках біля школи № 27. Повідомлення про вибух невідомого предмету на спортивному майданчику біля школи надійшло у поліцію того ж дня – 21 січня близько 11-ої години.

Травми були схожі на опіки від петарди, але згодом лікарі нарахували понад 4 десятки дробинок, деякі з них травмували внутрішні органи. Бригада екстреної швидкої допомоги забрала дитину у лікарню, та рятували хлопчика у столичній клініці “Охмадит”.

Під час підготовчого засідання по даній справі, підозрюваного у злочині 42-річного Валерія Устинова у залі суду не було.

Чоловік спілкувався з суддею по відеозв’язку, адже заявив, що у нього погіршилося здоров’я, тому прибути у зал суду не може.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ