Сьогодні день народження улюбленої актриси тернопільських домогосподинь початку 90-х

0
334

20121018-bogatyeНа початку 90-х років мексиканка Вероніка Кастро була улюбленкою чи не усіх тернопільських жінок. На її честь називали дітей. Коли по телевізору транслювали «Дику розу» і «Багаті також плачуть» життя у містах і селах області завмирало – усі сиділи біля «голубих екранів», переживаючи за головну героїню.

Вероніка народилася 19 жовтня 1952 у Мехіко. У дитинстві дівчинці доводилося часто плакати і аж ніяк не через багатство – навпаки, сім’я у якій зростало 4 дітей, була доволі бідною. А після того, як їх покинув батько, стало ще важче.

Вероніка завжди вірила, що стане актрисою – брала участь у всіх шкільних виставах. У 12 років її обрали «Королевою весни». У той же час вона випадково познайомилася з керівником Театральної академії Андреасом Солером, який організував їй навчання у театральній студії. Там вона познайомилася з Рохеліо Геррою, який зіграв роль Луїса Альберто у серіалі «Багаті теж плачуть».

Саме ця «мильна опера» і принесла Вероніці Кастро світову славу. А потім була «Дика роза».

Вероніка ніколи не була заміжньою. Проте має двох синів. Востаннє у телесеріалі знялася у 2010 році. Але лише в епізодичній ролі. Тепер вона ведуча багатьох шоу на телебаченні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ