У Тернополі на безпеку пішоходів грошей не знайшли

0
191

87195У вересні Тернопіль сколихнула інформація про жахливе ДТП на вулиці Мазепи. Тоді під колеса вантажівки потрапила дитина.

12 вересня тернополянка Оксана Володимирівна Ставнича зареєструвала петицію, у якій пропонувала з метою убезпечення пішоходів встановити два додаткових світлофори. Один, безпосередньо на місці трагедії, інший трішки нижче – на дамбі.

Необхідну кількість голосів петиція набрала трохи більше, ніж за місяць. І у тернопільській міській раді навіть дали на неї відповідь. Але, судячи з усього, читали її там не дуже уважно. Тому що відповідь стосується лише першої частини петиції.

У міськраді повідомляють, що встановлення світлофора можливе лише, якщо змістити зупинки громадського транспорту. А для цього необхідно у ВУПД РУНП замовити схему організації дорожнього руху. А на це поки що нема коштів. При розгляді бюджету на наступний рік, якщо усі гроші не підуть на бруківку, то, можливо, проблемою безпеки пішоходів у місті таки займуться.

P.S. Про те, що у Тернопільській міськраді петиції читають одним оком, свідчить хоча б той факт, що реєструвала її Ставнича, а відповідь отримала Ставнич.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ