У Тернополі жінки об’єдналися у проекті, щоб достукатися до сердець чоловіків

0
130

У Тернополі вчора презентували соціально- культурний проєкт “Жінка як квітка” в дружній ресторації Мамонт.

“Жінка як квітка» — проєкт, про жінок і для жінок!  Цей проект як початок, тема з якої жінка готова почати говорити про важливе!

Наш проект розповідає про жінку трохи більше, що для неї важлива опіка, турбота і любов і що вона пам’ятає всі свої букети, і як багато вони для неї означають!  Це початок щоб допомогти жінці говорити більше, говорити про те, що вона не готова розповідати ….

Проєкт реалізовано за ініціативи студії флористики Sparklе, за участі інфлюенсерів.

“Сьогодні ми зробили маленький проект , який сподіваємось стане частинкою великої справи! Ми б дуже хотіли допомогти жінкам сказати більше, щоб наш проект наблизив до розуміння як багато жінка бачить, сприймає, відчуває у звичайному букеті” – ділиться організаторка проєкту, власниця студії квітів SparkleАнастасія Стареправо.

Жінка так влаштована, що всі ми пам’ятаємо квіти , квіти які батько дарував мамі, перший зібраний букетик донечкою чи сином, квіти на випускний, перше причастя чи день народження!

З такою філософією у Sparkle народилась ідея соціально- культурного проєкту: «Жінка, як квітка».  Проект обєднав блогерів та інфлюенсерів Тернополя, чия особлива енергія безцінна, а можливість говорити голосніше за інших, дає віру, що ми достукаємось  до чоловічих сердець.

Напередодні у фотостудії Комора зайця відбулось дві фотосесії з квітами. Пaртнерами проекту стали – фотограф Юрко Кушнір, чиї фотографії як дзеркало оголюють найщиріші емоції та почуття, фотостудія Комора зайця, відеооператори Stelmah studio! Образи жінок створювали візажисти та перукарі Akimenko school & studio.

10 жінок блогерів, інфлюенсерів, підприємниць – 10 особливих історій, сотні фотографій, де кожна жінка показана такою як є, та одночасно зовсім не схожою на інших: яскрава, грайлива, щира, ніжна, тендітна, наповнена любов’ю, і така що створює любов і життя всередині себе!

Закінчилась презентація – квітковим майстер-класом, на якій кожна учасниця  створила свій особливий букет який буде асоціюватись зі спогадами про подію!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ