На Тернопільщині судитимуть директора товариства

1
147

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо неналежного виконання своїх службових обов’язків директором товариства-підрядника при реконструкції корпусу обласного наркодиспансера, що заподіяло істотної шкоди державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що впродовж 2017-2018 років під час реконструкції корпусу № 2 Тернопільського обласного наркологічного диспансеру з добудовою приймального відділення для покращення надання медичної допомоги учасникам АТО, директор товариства підписав документи з неправдивими даними. Посадовець безпідставно включив до проєкту кошторисної документації витрати на відрядження своїх працівників. На підставі цих документів замовник перерахував підряднику зайві кошти на суму понад 350 тис грн.

Через неправомірні дії підозрюваного бюджету спричинено збитки на вищевказану суму.

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

1 коментар

  1. Судитимуть за копійки, а директор ТзОВ “Драганівка” Бондар В.М. наніс збитку учасникам товариства близько 2.0 мільйонів гривень в цінах 1997 року і прокурори та слідчі мовчать, голова Підгороднянської сільської ради в травні місяці 2021 року зруйнував будівлю товариства забудови 1981 року і вкрав нагло 6.5 гектара землі поліція також мовчить. Напевно всіх зафаршировали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ