Відому уродженку Тернопільщини нагородили Міжнародною премією «Woman-2020»

0
657

Цю нагороду отримала Ярослава Хортяні – український громадський діяч Угорщини та європейської діаспори. Пані Хортяні Народилася 1958 року в селі Вовківці на Тернопільщині.

Про нагороду повідомило видання Business Woman.

Хоча сучасне суспільство претендує на звання високорозвинутого, в ньому донині залишаються певні проблеми та стереотипи родом ледь не із Середньовіччя. Один із них – роль та можливості жінки. Та тисячі успішних жінок своїм прикладом доводять, що «слабка стать» – це далеке від правди визначення. Бо, насправді, #ЖінкаМожеВсе! – пише Вusiness Woman.

Саме під таким гаслом 4 червня у Києві пройшов вже V грандіозний захід – Міжнародний жіночий бізнес-форум «Business Woman 2021» під час якого відбулось нагородження переможців Міжнародної премії «Woman-2020».

Організатором форуму виступає міжнародний глянцевий журнал «BusinessWoman» за підтримки міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club».

Нагородження лауреаток премії «Woman-2020» проходило в наступних номінаціях: Політика та міжнародна дипломатія; Бізнес та економіка; Екологія, глобальні виклики; Інформаційний простір.

Переможцями у категорії «Політика та міжнародна дипломатія» стали:

  • Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра закордонних справ України;
  • Аніца Джамич, Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні;
  • Натача Діас-Агілера, Надзвичайний та Повноважний Посол Куби в Україні;
  • Марія Мезенцева, Народний депутат України ІХ скликання;
  • Ярослава Хортяні, українська громадська діячка Угорщини та європейської діаспори, голова Товариства української культури в Угорщині.

Нагороджував жінок Віктор Ющенко, третій президент України.

Також цієї нагороди удостоїли тернополянку Тетяну Чубак, Почесного консула Угорщини в м. Тернопіль.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ