Вартість встановлення домофонів у Тернополі

0
414

Домофон – сучасне рішення забезпечення безпеки та тепло збереження багатоквартирних будинків. Тернопіль не є виключенням – важко зустріти будинок без цього пристрою. Проте місто розбудовується тому клієнти на домофонні системи будуть завжди.

Скільки коштує таке «задоволення» ? В місті працюють декілька фірм які надають такі послуги, користуючись пошуком в мережі ми знайшли сайти цих компаній. Найкращі умови в компанії Безпечний дім – http://bezdim.te.ua Ціна встановлення домофону у Тернополі від 6500 грн без заміни дверей, та від 13500 грн із заміною на нові металеві. Є можливість підписання договору на технічне обслуговування або без нього. Переговорні пристрої в квартирах від 210 грн. В ціну вже входять монтажні роботи та все необхідне обладнання, 2 електронні ключі на кожну квартиру та 3 шт для комунальних служб.

Не перший рік користуються попитом відеодомофони, особливо в новобудовах. Вони дають змогу бачити вашого відвідувача і прийняти рішення чи відповідати. Сучасні моделі мають функції запису фото/відео коли надходить дзвінок, можливість під’єднання декількох камер, сенсорний екран та навіть WI-Fi для переадресації виклику на мобільний телефон!

Ще одна компанія зі схожими умовами – https://domofonsystem.te.ua але тут дещо вищі ціни: додаткові ключі – 30грн, та переговорні пристрої – від 250грн. Вартість технічного обслуговування 12,5грн в місяць. Обладнання стандартне як у всіх фірм – Vizit. Гарантія 1 рік.

Як бачимо ціни є досить демократичними за безпеку та спокій у власному під’їзді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ