На Тернопільщині засудили терориста

0
127

На Тернопільщині до 15 років позбавлення заочно засуджено терориста «ЛНР» із Луганщини

За підтримання публічного обвинувачення Тернопільської обласної прокуратури за участь в діяльності терористичної організації засуджено жителя Луганщини (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Вироком суду особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину й призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна
Під час спеціального досудового розслідування встановлено, що у 2015 році обвинувачений добровільно вступив до «15-го батальйону територіальної оборони народної міліції луганської народної республіки», де його було призначено на посаду спочатку командира взводу, а пізніше – заступника командира батальйону з озброєння.
Перебуваючи у вказаному військовому формуванні, луганчанин упродовж 2015 – 2017 років брав участь у злочинній діяльності терористичної організації «ЛНР» на тимчасово окупованій території Луганської області. Обвинувачений організовував перевірки технічного стану озброєння і військової техніки, а також її видачі бійцям зазначеного батальйону для ведення бойових дій проти військовослужбовців ЗС України та працівників правоохоронних органів на лінії розмежування в районі населених пунктів Калинове, Молодіжне, Михайлівка та Золоте Попаснянського району Луганській області.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ