Бив головою об парту,: на Тернопільщині син чиновниці знущався над однокласниками

0
201

В одній зі тернопільських шкіл четвертокласник цькував ровесника. Відтак малолітній порушник разом із матір’ю постали перед судом.

На судовому засіданні батько потерпілого розповів, що високий на зріст і значно сильніший однокласник уже 4 роки знущається з його сина, повідомляє Номер один. Скажімо, здоровань міг на перерві кинути малому в спину в’їдливе чи лайливе слівце; перекривляв його, коли той відповідав біля дошки; розпускав плітки й говорив образливі речі про тендітного однокласника.

Більше того, демонструючи власну перевагу, міг навіть схопити ззаду за шию і щосили вдарити головою об дошку чи парту. Причому робив це неодноразово на очах однокласників! Але жоден із них не вступився за ровесника. Тим часом унаслідок побиття у хлопчини почалися головні болі, він замкнувся у собі, почав погано вчитися. Помітивши зміни у поведінці сина, батько намагався поговорити з ним, а потім пішов до класної керівнички. І хоча подібних звернень було чимало, горе-вчителька жодним чином не реагувала на скарги та прохання батька.

Так тривало, поки у середині січня ц. р. чоловік не звернувся до поліції із заявою. Під час розмови з однокласниками діти підтвердили слова потерпілого про вчинений щодо нього булінг, тобто дії психологічного та фізичного характеру, що підпадають під ч.3 ст. 173-4 Кодексу про адміністративні правопорушення. Оскільки юному хулігану ще далеко до 16 років, відповідати за його вчинки довелось матері, держчиновниці однієї з місцевих структур.

На судовому засіданні Тернопільського міськрайонного суду жінка спробувала виправдати свого сина: мовляв, у протоколі про адміністративне правопорушення лише узагальнено зазначено, без конкретизації того, що вчинив її син, зокрема, про булінг згадується лише в одному епізоді. Тим часом у документі зазначається, що цькування відбувається систематично. Та почувши розповідь скривдженого, жінка визнала неправомірну поведінку сина, пообіцяла серйозно з ним поговорити та просила не накладати штраф, а обмежитись усним зауваженням.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ