У селах Хмельниччини нашестя вовків

0
722

Жителька села Шарки Деражнянського району на Хмельниччині Катерина Семчук заявила про нашестя вовків, які заходять у населений пункт. Один із них загриз її собаку, каже. – пише “Гезета по-українськи”.

— Село пусте, мало людей. Але навряд чи це дійсно був вовк. Жінка подзвонила вранці й заявили, що вовки кудись затягнули собаку. Перевірили все, але нічого не знайшли — ні крові, ні шерсті, ні пса, — говорить єгер Валерій Йовтуновський, 59 років. — Катерина Семчук розповідає, що собаки гавкали. Та коли приходить вовк, то паралізує поглядом — пес ще тиждень мовчатиме. Думаю, то міг бути якийсь скажений лис чи бродячий собака. Останніх — багато. Коли господарі кидають хати й лишають тварин, ті дичавіють. Вовків тут ніколи не бачив. Для них немає умов проживання — великих лісів, кормової бази.

— Вовки можуть бути. Але навряд чи вони б когось атакували, — каже 48-річний Віталій Красов із Хмельницького управління лісового та мисливського господарства. — Опитуємо жителів навколишніх сіл — ніхто нічого не бачив. У нас давно не було, щоб вовки виходили до сіл. Проблеми маємо з бродячими псами. Є схожі на вовків. Люди можуть переплутати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ