Міський голова Тернополя закликає поліцію перевіряти не школи, а розважальні заклади

0
560
ЗАКЛИКАЮ ПОЛІЦІЮ ПЕРЕВІРИТИ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАКЛАДИ, ДЕ КЕРІВНИКИ НАВМИСНО ПОРУШУЮТЬ САНІТАРНІ ВИМОГИ, – написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Мені вчора ввечері показали відео, де в окремих розважальних закладах Тернополя люди не дотримувалися жодних норм, були в близькому контакті, – пише міський голова. – І це в той час, коли ми закликаємо дотримуватися санітарних вимог, коли за кошти бюджету і благодійників купуємо засоби захисту, коли ми відстоюємо право дітей на освіту і тернополян на працю!

Саме в цей час керівники окремих розважальних закладів, особливо там де є танцювальні майданчики, роблять все, щоб масово хворіли люди. Що ви робите? Це відомі заклади відпочинку, я не хочу називати їх, але вважаю таку позицію шкідництвом. У той час, коли місто живе в особливому режимі, вони спеціально роблять все, щоб зростала кількість хворих.

Я звертаюся в поліції: зробіть рейд не по школах, а по таких закладах, де керівники навмисно порушують протиепідемічні заходи, і в найжорсткішій формі зупинити цю вакханалію. Мабуть, не всі зрозуміли, якою ціною ми відстоюємо право на життя міста. Поліція має знайти спосіб їм це пояснити зрозумілою мовою”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ