Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max: які його особливості?

0
108

ІPhone 11 Pro Max – дуже неоднозначний пристрій. Начебто оновили всього-нічого… але тільки на перший погляд. Далі спробуємо розповісти про всі оновлення iphone 11 pro max 64 gb gray, а також порівняти його з іншими гаджетами.

Комплектація і дизайн

Звичайно ж, нові айфони змінилися зовні. Наприклад, про приналежність до «професійних пристроїв» компанії тепер говорить і чорна коробка із зображенням задньої панелі смартфона з великим блоком потрійної камери.

Але з чорної коробкою знову не поклали чорні аксесуари – тут нас чекає звичний білий кабель Lightning і абсолютно незвичний блок живлення на 18 ват.

Матова задня панель тепер збирає набагато менше відбитків. Ніяких написів на заднику не залишилося. Американські та азіатські моделі не псують її зовнішній вигляд абсолютно нічим, а європейські все ж псують – знаками сертифікації.

Блок камер, навпаки, став глянцевим. Він випирає з корпусу, а з нього випирають ще й камери. І навіть незважаючи на те, що телефон став трохи важче і товще, ніж торішній XS Max, виступ камери в підсумку став трошки менше.

Залізо

Оновлений процесор Apple A13 Bionic став набагато енергоефективнішим, але разом з цим додав і в потужності – приблизно на чверть.

Куди подіти всю цю міць? Насправді, в цьому році вже зрозуміло куди – на обробку знімків з потрійної камери. І, наприклад, на нові ігри з Apple Arcade.

Але що стосується звичайних завдань – важких ігор, програм – нічого не змінилося. Нові айфони витягають всі ігри так само добре, як і старі. А ось нагріватися вони стали помітно менше.

Оперативки теж підвезли – абсолютно всі айфони одинадцятої серії поставляються з чотирма гігабайтами RAM.

Зайві години роботи

Телефон обзавівся монолітної батареєю, що володіє майже на чверть більшою ємністю, ніж в минулому поколінні – 3969 мАг проти 3174 мАг. Це додало смартфону набагато більше часу на одному заряді. Три-чотири зайвих години телефон протримається, що є дуже непоганим результатом.

А ось порт Lightning все ще підтримує лише стандарт USB 2.0. Тому швидко передати  багато файлів за допомогою кабелю – не вийде.

Додаткові переваги

Серед інших переваг смартфона Apple iPhone 11 Pro Max, слід відзначити такі:

1. Покращена технологія Face ID. Безпека ваших даних, моментальне розпізнавання осіб, можливість оплати через Apple Pay.

2. Захист від пилу, вологи, бризок, IP68. Витримує занурення під воду до 4-х метрів на півгодини.

3. Звучання Dolby Atmos в тривимірному обсязі з максимальним зануренням.

4. Спільне прослуховування музики, через підключення відразу 2 пар навушників.

5. Роумінг по всьому світу, завдяки 30 різним діапазонами LTE.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ