Сергій Надал: День хрещення України-Руси – це один з наріжних каменів творення української нації!

0
48

Не спімо, биймо у дзвони  віри і свободи!

У цей день  в українських церквах гарно виграватимуть дзвони Але дослухайтеся уважніше, що вони вам кажуть.

День хрещення України-Руси для нас сьогодні  – не просто вікопомна історична подія. Історики та діячі культури сьогодні говоритимуть доволі натхненних і правдивих слів про славний чин Володимира Великого, який справедливо доєднав нас до тогочасної світової культури, з якої постала сучасна Європа.

Ми є частиною цього спадку.Тому вповні з європейськими націями несемо відповідальність за його стан.

День хрещення України-Руси  – це один з наріжних каменів творення української нації. Віддаймо належне дохристиянській добі, спадщина якої утворила з племен народи. Але пам’ятаймо, що лише з іменем Христа на вустах і в славу Його було створено усе те, що чому стоїть цивілізований світ.

Биймо на сполох!

Новітні варвари, перевертні і безбожники, уся розпусна нечисть, яку віками стримувала Церква силою своїх молитв, знову суне на нас.

Суне з телевізора, з Інтернету, сичить ліберальною брехнею крізь вуста безбатченків.

Вони вимагають зректися усього того, за що боролися і гинули наші предки. Вони руйнують святе поняття сім’ї. Крадуть душі наших дітей.Глузують над вірянами. Цькують націоналістів.

І вимагають від нас духовних і фізичних збоченнь.

Биймо на сполох!

Не поступимося ані дрібкою наших прав, свобод і обов’язків, заповіданих нам святими отцями , зрошених кров’ю українських мучеників, захистників віри і нації. Не осоромимо їхню пам’ять і не зневажимо їхню жертву!

Кожен віруючий українець має в собі ту незриму силу, дану йому чином хрещення України-Руси. З цілою тою силою він повинен стати до духовного опору на захист української нації і цілого християнського світу.

Станьмо пліч-о-пліч в обороні святої віри і Церкви, як це завжди робили щирі українці, і хай нам Господь помогає.

Слава Україні!
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ