Шість нових шкільних автобусів передали навчальним закладам Тернопільщини (фото)

0
133

Коли на Сході України почалася війна, з навчальних закладів нашої області забрали 13 шкільних автобусів. Тому, за словами голови ОДА Степана Барни, протягом останніх років значні зусилля були спрямовані на вирішення проблеми із забезпеченням доїзду дітей до шкіл. Загалом, за три роки вдалося придбати понад 50 нових автобусів. Сьогодні, 27 серпня, ключі від новеньких транспортних засобів отримали ще шість навчальних закладів.

«Мені приємно констатувати, що в 2016 році було придбано 40 нових шкільних автобусів. У 2017-му ми придбали ще 7, а тепер у 2018-ому передаємо ключі від шести автобусів. Ще два автобуси придбають трохи згодом», – поінформував очільник краю під час вручення ключів директорам шкіл.

Загалом, держава спрямувала на придбання автобусів у Тернопільській області майже 90 млн. грн. Це те, що дає можливість отримати і якісні освітні послуги, і створити умови  та бажання дітей навчатися у школі.

«Ми й надалі маємо працювати в напрямі покращення якості надання освітніх послуг, комфорту для дітей та доступності навчання. Державна програма щодо прибання шкільних автобусів продовжується, а це означає, що 70% коштів буде спрямовуватися із державного бюджету, а 30% – із місцевого бюджету. Тому стимул є», – підкреслив Степан Барна.

Він також додав, що освіта є одним із пріоритетних напрямів розвитку області. Про це свідчать й капітальні вкладення, які були спрямовані у цю галузь протягом останніх трьох років, – а це близько 200 мільйонів гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ