До Івано-Франківська приїхала нова група жебраків (фото)

0
467
З незрозумілих для нас причин, вчора, відбулась масова навала асоціальних осіб на привокзальний сквер. – повідомляє муніципальна поліція Івано-Франківська.
На щастя, працівники Муніципальної інспекції протягом дня несуть постійне патрулювання скверу, та дають лад особам, що забувають про норми соціальної поведінки. Вчора до Івано-Франківська приїхала нова група гастролерів. Більше як півтора десятка жебраків і шахраїв, націлених на Ваші чесно зароблені гроші. Окрім них активізувалися місцеві “джентельмени”, серед них впійманий минулого на грабежі. Та й решта цих “бравих” хлопців і половина дівчат уже притягувалися до відповідальності за вчинення крадіжок, грабежів і навіть розбоїв.
На шабаш у сквер прибули майже всі хто вже раніше тут “відмічався у Геройських” справах. Табір гастролерів зайняв ліву сторону скверу, місцеві ж “герої” праву сторону, а далі крики, розпиття спиртних напоїв і бійки.
На це все відреагували працівники Муніципальної інспекції. До площі Привокзальної було направлено додаткові патрулі, викликано на місце працівників патрульної поліції. Спільними силами було проведено профілактичні бесіди, після яких більшість осіб покинуло сквер, але були і ті, які не прислухалися.
Самий активний представник “еліти” вирішив, що закон йому неписаний і влаштував свій концерт у сквері. В стані алкогольного сп’яніння почав чіплятися до людей, вживати нецензурну лексику і розкидатися своїми речами в перехожих і в сторону наших інспекторів. Даного чоловіка було затримано до приїзду екіпажу поліції, які в подальшому склали на нього відповідні адміністративні матеріали.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ