Офіційне спростування компанією Воля наведеної у регіональних ЗМІ інформації

0
97

Воля — провідний телекомунікаційний провайдер обурена неправдивою інформацією про компанію, яка була опублікована в деяких регіональних інтернет ЗМІ.  Матеріал наповнений маніпуляціями, викривленими даними та неперевіреними фактами.

Оскільки ми не володіємо інформацією про номери договорів, які допомогли б нам ретельно розібратися в ситуації, відповідно не маємо можливості ідентифікувати співрозмовників автора, як абонентів компанії, тож і коментувати їхні твердження ми не можемо. На нашу думку, журналістка мала б переконатися, що герої її статті є абонентами компанії, щоб не поширювати чутки.

На жаль, жодного звернення журналіста до головного офісу, як зазначається в статті, ми не отримували, тому нас позбавили будь-якої можливості відповісти на запит та прокоментувати ситуацію.

Пропонуємо абонентам, у разі виникнення проблеми, звертатися напряму в компанію будь-яким, зручним для них способом. Всі онлайн-сервіси компанії доступні в повному обсязі, завдяки ним абонент може:

  • самостійно керувати послугами і рахунком, проводити дистанційну діагностику послуг, отримувати необхідну інформацію, не виходячи з дому — на порталі абонента «Мій кабінет» my.volia.com або зі смартфона, встановивши додаток My Voliа по посиланнях Google Play або App Store;
  • також на всі запитання із задоволенням нададуть відповідь співробітники компанії або інші користувачі у спільноті «Воля Клуб» club.volia.com.

Контакт-центр компанії теж працює в звичайному режимі.

Хочемо зазначити, що Воля не є оператором супутникового телебачення і не надає вищезгаданих послуг у жодному місті своєї присутності. Цілком зрозуміло, що така проблема не могла виникнути у абонента Волі, отже очевидно, що ця інформація не відповідає дійсності.

Водночас, ми не заперечуємо вірогідності виникнення тимчасової черги у центрі обслуговування. Це пов’язано з певними обмеженнями, які прийняті у зв’язку з карантинними заходами в країні для забезпечення безпеки наших співробітників і відвідувачів. Згідно з якими, компанія має забезпечити наявність споживачів в торговельному приміщенні в кількості 1 особи на 10 м², тому одночасно в ЦПО знаходяться  лише три відвідувача. Задля того, щоб уникнути черг, кожен бажаючий має можливість попереднього запису на певний день і час.

Ми впевнені, що система інформування абонентів Волі не тільки відповідає всім вимогам законодавства, а й перевершує їх. Оповіщення абонентів про будь-які зміни у тарифах компанії відбувається по декількох каналах, у т.ч. через друковані ЗМІ, веб-сайт компанії і офіційну сторінку в Facebook, портал абонента, особисті текстові повідомлення або повідомлення електронної пошти, а також телефонні дзвінки.

Щоб не допустити виникнення заборгованості, нашим абонентам доступна безліч способів поповнення рахунку – онлайн системи, платежі через інтернет-банкінг, вуличні термінали та інше. Абонент також може тимчасово призупинити користування послугами – тут інструкція. Відновлення послуги станься автоматично через 30 днів. Продовжити призупинення можна відповідною заявою.

Ми цінуємо свою репутацію на ринку як сучасний, високоякісний і прозорий провайдер і тому закликаємо журналістів проводити ретельну перевірку фактів перед публікацією та утримуватися від використання непідтвердженої інформації. Натомість звертатися за коментарями на офіційні джерела компанії: сайт, фейсбук сторінку, контакт-центр тощо.

Довідка:

ВОЛЯ – загальнонаціональний телекомунікаційний провайдер, що надає сучасні телекомунікаційні послуги в 35 містах і 19 регіонах України: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення ВОЛЯ Smart HD, високошвидкісний доступ до Інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. Воля першою на ринку інтерактивного телебачення пропонує споживачам можливість обирати будь-який  тематичний пакет на свій смак.. Компанія успішно співпрацює як з провідними медіа групами України, так і зі світовими гігантами в області виробництва контенту – FOX, Discovery, AMC, Nat Geo, Disney. У партнерстві з каналами Футбол 1/Футбол 2 компанія отримала офіційний статус і права транслятора всіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років. Серед акціонерів компанії: PROVIDENCE EQUITY PARTNERS, European Bank of Reconstruction and Development (ЄБРР), GOLDMAN SACHS, UBS AG, SIGMA BLEYSER.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ