На Тернопільщині водій маршрутки не тільки завіз хворого чоловіка у лікарню, а ще й допоміг грошима

1
1939

На Тернопільщині водій маршрутки з’їхав з рейсу і поїхав у лікарню, бо його пасажиру раптово стало зле. Кермувальник розгледів у чоловіка ознаки інсульту, тому вирішив не зволікати і не чекати на бригаду медиків швидкої допомоги – і це врятувало хворого від тяжких ускладнень. – повідомляє «Новини України сьогодні»

“Пам’ятаю тільки, як сідав в автобус, а наступні кадри — це крапельниця і обличчя лікаря”, – розповів Валерій Галкін.

У лікарняній палаті поруч з 64-річним пенсіонером його дружина. Того ранку вони теж були разом – сиділи поруч з водієм.

“Чоловік сидів попереду, я сиділа за ним. Нічого не було дивного”, – каже Галина Галкіна.

Що з пасажиром щось не так – розгледів водій маршрутки.

“Бачу, що йому руку віднімає, щось хотів мені сказати – бачу, не може говорити вже. І чим раз – і гірше, гірше”, – розповів водій маршрутки Олександр Іваськевич.

Коли на наступній зупинці “Ринок” усі пасажири вийшли, водій вирішив їхати у лікарню. Людям, які почали заходити у маршрутку, оголосив про скасований рейс. “

Зараз викликати швидку –знаєте, як то. Поки розчухаються, поки те се. Я зразу автобусом туди, от так по колу, у нас там лікарня є”, – пояснив водій.

Маршрутка, яка стала каретою “швидкої”, домчала до реанімаційного відділення за три хвилини.

Ще водій буквально на руках виніс нерухомого пасажира з автобуса.

“Більше того, він допоміг його вийняти звідти, тому що він був безвладний, він забрав наші речі назад, відвіз додому, запропонував мені гроші, які в нього були. Я так розумію – виручка”, – розповіла дружина хворого.

1 коментар

  1. Водій даного автобуса – герой нашого часу, мирний воїн, небайдужа та щира, з величезним серцем Людина з великої букви. По-більше б таких самовідданих та альтруїстичних людей і тоді б Світ був би набагато світлішим та приємнішим!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ