25, Вересень, 2022, 0:55
Жарти закінчилися: на Хмельниччині за борги продають собаку

Жарти закінчилися: на Хмельниччині за борги продають собаку

0
2316

На сайті системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) Міністерство юстиції продає породистих собак боржників.

Про це розповідають #Букви.

Так, на торги 22 травня виставлений лот – піт-буль 2015 року народження. Стартова ціна -112,50 грн.

25 травня на аукціон виставлена 2-річна східноєвропейська вівчарка. Її стартова ціна – 1300 грн.

Першого пса конфіскували в рамках арешту майна боржника у жовтні минулого року в Донецькій області, вівчарку – у березні поточного року в Хмельницькій області.

Пітбуль-тер’єра поки ніхто не бажає купити, а на вівчарку є один покупець.

У списку також значаться: собака невстановленої породи чорного кольору, руда вівчарка з чорними плямами, пітбуль. Але за ним торги не відбулися.

Міністр юстиції Денис малюська розповів історію піт-буля. Виявляється пес покусав людей на вулиці. І постановою Краснолиманського міського суду Донецької області доручено цю собаку конфіскувати.

“Тобто мова не йде про продаж за борги”, – написав міністр.

А ще він заявив, що якщо нових нормальних господарів у пса не з’явиться, то викупить його сам і передасть на перевиховання.

“А тепер власне про глибшу проблему: ми дійсно на виконання рішень судів вимушені відбирати тварин у їх власників. Часто це йде на користь тваринам, яких забирають від неналежного утримання. Іноді тварин забирають за борги, але тут мова як правило йде про свійських тварин, що мають вартість. Якщо тварина є домашнім улюбленцем, її за копійки (ціна лотів мізерна) викуповують назад власники (через родичів або близьких)” – написав міністр.

Раніше нардеп від “Слуги народу” Євген Брагар в ефірі телеканалу “112 Україна” порадив пенсіонерці продати собаку, щоб розрахуватися за комунальні послуги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ