Фото зупинки у селі на Волині потрапило до 100 найкращих фото України минулого року

0
3277

Княгининівську об’єднану громаду, що у Луцькому районі Волинської області створили у серпні 2016 року. Тоді в Україні працювали вже понад 200 громад. Громада об’єднала 9 сіл, у яких живе понад 9 тисяч людей. У минулому році бюджет громади склав 55 мільйонів гривень.

Сьогодні ця громада одна з найкращих в країні. Тут будують завод із заморожування ягід, шкільний стадіон перетворили на спортивний комплекс.

Першу згадку про село Княгининок в історичних документах можна знайти ще у XII столітті. У 1964 році село перейменували на Маяки. Подейкують, що сталося це з подачі Микити Хрущова. Відвідавши село, він поцікавився, що це за дивна назва, адже тут не живуть князі. І розпорядився назвати його як місцевий  радгосп – «Маяки». В 2016 році селу повернули історичну назву.

А ще ця громада відома своїми зупинками громадського транспорту. Фото однієї з них, зроблене Миколою Королем, увійшло до списку 100 фото України-2019.

Це дерев’яна зупинка біля місцевої школи у вигляді розгорнутої книги, яку підтримують опори-олівці. По дорозі зі школи діти відпочивають на лавочці у вигляді гумки для стирання олівця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ