У «Слузі народу» вирішили добряче насмішити тернополян перед місцевими виборами

1
1819

У «Слузі народу» почали активно готуватися до місцевих виборів, які, якщо нічого не зміниться, мають відбутися у жовтні цього року. «Слуги» почали формувати обласні штаби.

За попередньою інформацією штаб Тернопільської області вже практично сформований. У це важко повірити, але керівником штабу може стати чоловік, якого дуже довго «сватали» на посаду голови Тернопільської ОДА. Мова йде про відомого шоумена, капітана команди «VIP Тернопіль» Віктора Гевка.

А ось куратором області планують призначити, у це важко повірити, його брата Володимира Гевка. Зараз той є народним депутатом від 167 виборчого округу. На своєму окрузі Володимиру вдалося перемогти лише завдяки бренду «Слуга народу».

Зараз важко спрогнозувати чи успішними будуть місцеві вибори для «слуг» на Тернопільщині, а ось у штабі у них, швидше за все, буде доволі весело.

1 коментар

  1. Добре запамятовуйте нові обличчя, щоб не помилитись потім, старі знаєм на память, голосувати будем тепер за програму кандидата та відповідальність у разі не виконання (якщо буде).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ